17.06.2019

Fotoğraf Galerisi

Finansal destekler

Bu proje 4004-TÜBİTAK  Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları proje çağrısı kapsamında desteklenmektedir.

Kurumsal işbirlikleri

 

                                                                         

MUBEM & BİLSEM: STEM Temelli Doğa Bilim Kampı Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilim Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (MUBEM) ve T.C. Millî Eğitim Bakanlığı, Muğla Bilim ve Sanat Merkezi (BİLSEM) işbirliği ile gerçekleştirilecektir.

Yaratıcı Fikirler Kamp Ekibi Tartışma Platformu

Sosyal medya grubumuz aracılığı ile kamp ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

https://www.facebook.com/dogabilimkampi/

Sizlerden Gelenler (2019 Yılı Kamp Katılımcıları)

Çocuklarımızın özgüvenin artmasına, aile dışında geçirdikleri en değerli ve    özgün zaman dilimini yaşamalarına fırsat yarattınız. Geçen bir haftalık süre içerisinde bilimsel olguları görsel anlatım ve etkileşimli uygulamalar aracılığıyla, doğal ve konforlu bir ortamda, yaşayarak öğrenmelerini sağladınız. Onların merak, araştırma, sorgulama arzularını arttıracak çok değerli ve eğlenceli katkılar sağladınız. Samimi, özverili ve profesyonelce yaklaşımlarınız için tüm MUBEM ekibine, barınma, yemek ve diğer ihtiyaçlarının karşılanmasında katkıları bulunan herkese ve ülkemizde bu değerlerin gelişmesinde önderlik eden Tübitak a sonsuz teşekkür ve şükranlarımızı arz ederiz.
Saygılarımızla, (M.F.)

Bizim duygularımıza tercuman olan bu  güzel sözlerin üzerine tek bişey söyleyebiliriz.  O kadar güzel ve dolu dolu vakit geçirdiki oğlum bir haftadır bizi aramadı??.  Emeklerinize sağlık (S.G.)
Çocuklarımıza verdikleri emekler için  çok değerli hocalarıma, emeğı geçen bütün çalışanlarına   emekleri için çok teşekkür ederim.
Çocuklarımız en güzel günlerden birini sizlerle geçirdiler.  Çocuklarımız İnşallah sizinde katkılarınızla vatana millete en faydalı insan olurlar. Tekrar emeği geçen herkese çok çok  teşekkürler ederim.  Allah devletimizden razı olsun  
Herkese  saygılar sunarım. (Y.)
Hayatları boyunca unutmayacakları anılarla etkinlik bitti, emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. (G. P.)
Emeği geçen tüm öğretmenlerimizi sonsuz teşekkürler (H.A.)
Emeğinize, yüreğinize sağlık çocuklarımıza gösterdiğiniz özveri ve emekleriniz için çok teşekkür ederiz (H. U. A.)
Başta proje koordinatörü olmak üzere tüm eğitmenlere çok çok teşekkür ederiz. Çocuklarımız sizlerle birlikte bambaşka bir dünyayı keşfetti ve merak duyguları oldukça gelişti. Öğrenmenin keyfine vardıkları hem fotoğraflardan belli oluyor hem de telefonda sesleri oldukça güzel geliyor. Emeklerinize sağlık, eksik olmayınızO (H.Ö.)
Emeği geçen tüm öğretmenlerimize çok çok teşekkür ederiz. (A.)
Çocuklarımız için gece gündüz emek harcayan, öğrenmelerine katkı sağlayan tüm proje ekibine hocalarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Çok teşekkürler (V.İ.)
Tüm ekibe emeği geçen herkese çok çok çok teşekkür ederim. 
B.E.n'le  her konuşmamda telefonda ilk sözü anne çok mutluyum çok mutluyum arkadaşlarım öğretmenlerim harika diyor. 
Tabi giderken her firsatta ariycam seni diyen oğlum çoğu gün aramayı unuttu.
Herşey için tekrar tesekkurler. ??????
Proje ekibine ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. Çocuklarımız yaparak, yaşayarak ve uygulayarak ilk elden öğrenmenin keyfini yaşadı bu bir hafta boyunca.. Eminim ki hepsinin yaşamları boyunca unutmayacakları anı olarak hep taze kalacak bu serüvenleri.. Biz ebeveynler için de  bilim adına bu şekilde güzel işlerin yapıldığını görmek umut, mutluluk ve gurur kaynağı olmuştur. Bize ve  çocuklarımıza katkılarınız için, bıraktığınız tüm olumlu hisler için sağolun, varolun.. (B. G.)

Ziyaretçi İstatistikleri

Günlük :7 / Aylık :350 / Toplam :17346

 

TÜBİTAK 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Destekleme Programı 2019/1 Çağrı Dönemi kapsamında, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilim Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (MUBEM) ve Muğla Bilim ve Sanat Merkezi (Muğla BİLSEM) işbirliği ile hazırlanan MUBEM & BİLSEM: STEM Temelli Doğa Bilim Kampı III” başlıklı projemiz kabul edilmiştir.
 
3. kez desteklenen doğa bilim kampına proje ekibimizin desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.
 
Başvuru süreci ve proje ile ilgili ayrıntılı bilgilere önümüzdeki günlerde http://www.mubem.mu.edu.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.
 
Not: Ülkemizde  COVID-19 salgını nedeniyle yaşanan zorlu süreç dolayısıyla proje uygulama tarihleri değişiklik gösterebilir.